Archiv rubriky: U 09

Příspěvky týkající se kategorie MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – ČAFC Židenice 2011 (roč. 2009)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS:

FC Medlánky vs ČAFC U9

OP - Ml. Přípravka (H1A)

Harmonogram společného focení (26.9. a 27.9)

Vzhledem k tomu, že dosavadní praxe společného týmového focení zaznamenávala minulý stav týmů, jsme od letošního roku přesunuli focení na podzim. Nově také nebudou hromadné objednávky – Nově trenéři nebudou vybírat peníze a papírové objednávky, ale fotky si mohou zájemci objednat na www.objednejkarticky.cz přímo od výrobce přes internet, s možností dopravy zdarma, kdy zakázky s touto dopravou budou hromadně dopraveny k trenérům a ti vám je rozdají.

Účast VŠECH hráčů na focení je více než žádoucí + prosíme o dochvilnost.

ÚTERÝ 26. 9.
U11 od 16:15 hod. tr. Reichman
U9 od 16:30 hod. tr. Pavlíková
U10 od 16:50 hod. tr. Vančura
U15 od 17:10 hod. tr. Semrád
U17 od 17:30 hod. tr. Pavlík
MUŽI od 18:00 hod. tr. Bílek
STŘEDA 27. 9.
U13A od 16:50 hod. tr. Krejčí
U13B od 17:10 hod. tr. Dobeš
U19 od 17:30 hod. tr. Utěšený

 

U9: Nominace na pátek 9.6.

Ve pátek 9.6.2017 hrajeme poslední jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek doma na Pastrnkové od 16.45 hod

SRAZ nominovaných je v  16:15 hod na Pastrnkové

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Maňas, Walraed, Krejčí, Benčík, Binder

Náhradníci: Jochman, Kjellshög

Neúčast  ihned hlásit trenérovi prostřednictvím omluvenkového formuláře.

U9: Nominace na tento týden

Ve středu 31.5.2017 hrajeme další jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek v MEDLÁNKÁCH od 17:00 hod

SRAZ nominovaných je v  16:30 hod v Medlánkách na hřišti – Hudcova

Nominace: Vančura – Jochman, Kjellshög, Walraed, Krejčí, Benčík, Beránek, Tomka, Jurda
Omluveni: Maňas, Maliňáková, Nečas

———————————————————————————————————————–

V sobotu 3.6.2017 hrajeme další jarní kolo Krajské soutěže přípravek od 13:30 hod –  v Hustopečích

12:30  Hustopeče – Vyškov
13:30  Vyškov – ČAFC 
14:30  Hustopeče – ČAFC

SRAZ nominovaných je v Hustopečích ve 13.00 hod

Nominace: Maliňáková + Rosický – Vančura, Nečas, Jochman, Maňas, Walraed, Krejčí, Benčík, Kjellshög
Náhradníci: Veselý, Chytil

———————————————————————————————————————–

Ve neděli 4.6.2017 hrajeme další jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek v Maloměřicích od 10:30 hod

SRAZ nominovaných je v  10:00 hod v Maloměřicích na hřišti – Borky

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Maňas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Krejčí, Benčík

Brankářské tréninky v týdnu od 22. 5. do 25. 5.

Brankářské tréninky budou tento týden v pondělí, úterý a ve středu podle standardního rozpisu, pro čtvrteční platí dřívější časy:

Pondělí, úterý, středa:

První skupina – 16:00 až 17:00
Druhá skupina – 17:00 až 18:00

Čtvrtek

První skupina – 15:45 až 16:30
Druhá skupina – 16:30 až 17:15

U9: Nominace na pátek a na sobotu

V pátek 26.5.2017 hrajeme další jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek proti Žebětínu od 17:00 hod – doma na ČAFC

SRAZ nominovaných je na Pastrnkové v 16:30 hod

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Krejčí, Benčík

—————————————————————————————————————————————————————–

V sobotu 27.5.2017 hrajeme další jarní kolo Krajské soutěže přípravek od 9:00 hod –  doma na ČAFC

09:00  ČAFC  Kuřim
10:00  Kuřim – RAFK
11:00  
ČAFC  RAFK

SRAZ nominovaných je na PASTRNKOVÉ v 8:30 hod

Nominace: Maliňáková + Rosický – Vančura, Nečas, Benčík, Kjellshög, Veselý, Jochman, Maňas, Krejčí
Náhradníci: Chytil, Walraed

U9: Připomínka na čtvrteční týmové focení

Na čtvrtek  je domluveno týmové focení. Rodiče opět obdrží objednávkový formulář, který potom s penězi předají trenérům dané kategorie.

Účast všech hráčů (včetně aktuálně zraněných, nemocných atp) je více, než žádoucí!

Čtvrtek 18.5.

16:30 U9 – Vančura

Bude se fotit v oranžových dresech, tak asi si kluci nezapomenou vzít oranžové štulpny!!!

 

U9: Nominace k MU v Řečkovicích

V pátek 19.5.2017 hrajeme další kolo MU v Řečkovicích od 16:00 hod.

SRAZ nominovaných je na hřišti na ul. Novoměstská v 15:30 hod

Nominace: Maliňáková – Nečas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Benčík, Krejčí

Omluveni: Vančura, Vlček, Beránek