Archiv rubriky: U 09

Příspěvky týkající se kategorie MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – ČAFC Židenice 2011 (roč. 2009)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS:

ČAFC U9 vs TJ Tatran Kohoutovice

OP - Ml. Přípravka (H1A)

U9: Nominace na pátek 9.6.

Ve pátek 9.6.2017 hrajeme poslední jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek doma na Pastrnkové od 16.45 hod

SRAZ nominovaných je v  16:15 hod na Pastrnkové

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Maňas, Walraed, Krejčí, Benčík, Binder

Náhradníci: Jochman, Kjellshög

Neúčast  ihned hlásit trenérovi prostřednictvím omluvenkového formuláře.

U9: Nominace na tento týden

Ve středu 31.5.2017 hrajeme další jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek v MEDLÁNKÁCH od 17:00 hod

SRAZ nominovaných je v  16:30 hod v Medlánkách na hřišti – Hudcova

Nominace: Vančura – Jochman, Kjellshög, Walraed, Krejčí, Benčík, Beránek, Tomka, Jurda
Omluveni: Maňas, Maliňáková, Nečas

———————————————————————————————————————–

V sobotu 3.6.2017 hrajeme další jarní kolo Krajské soutěže přípravek od 13:30 hod –  v Hustopečích

12:30  Hustopeče – Vyškov
13:30  Vyškov – ČAFC 
14:30  Hustopeče – ČAFC

SRAZ nominovaných je v Hustopečích ve 13.00 hod

Nominace: Maliňáková + Rosický – Vančura, Nečas, Jochman, Maňas, Walraed, Krejčí, Benčík, Kjellshög
Náhradníci: Veselý, Chytil

———————————————————————————————————————–

Ve neděli 4.6.2017 hrajeme další jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek v Maloměřicích od 10:30 hod

SRAZ nominovaných je v  10:00 hod v Maloměřicích na hřišti – Borky

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Maňas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Krejčí, Benčík

Brankářské tréninky v týdnu od 22. 5. do 25. 5.

Brankářské tréninky budou tento týden v pondělí, úterý a ve středu podle standardního rozpisu, pro čtvrteční platí dřívější časy:

Pondělí, úterý, středa:

První skupina – 16:00 až 17:00
Druhá skupina – 17:00 až 18:00

Čtvrtek

První skupina – 15:45 až 16:30
Druhá skupina – 16:30 až 17:15

U9: Nominace na pátek a na sobotu

V pátek 26.5.2017 hrajeme další jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek proti Žebětínu od 17:00 hod – doma na ČAFC

SRAZ nominovaných je na Pastrnkové v 16:30 hod

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Krejčí, Benčík

—————————————————————————————————————————————————————–

V sobotu 27.5.2017 hrajeme další jarní kolo Krajské soutěže přípravek od 9:00 hod –  doma na ČAFC

09:00  ČAFC  Kuřim
10:00  Kuřim – RAFK
11:00  
ČAFC  RAFK

SRAZ nominovaných je na PASTRNKOVÉ v 8:30 hod

Nominace: Maliňáková + Rosický – Vančura, Nečas, Benčík, Kjellshög, Veselý, Jochman, Maňas, Krejčí
Náhradníci: Chytil, Walraed

U9: Připomínka na čtvrteční týmové focení

Na čtvrtek  je domluveno týmové focení. Rodiče opět obdrží objednávkový formulář, který potom s penězi předají trenérům dané kategorie.

Účast všech hráčů (včetně aktuálně zraněných, nemocných atp) je více, než žádoucí!

Čtvrtek 18.5.

16:30 U9 – Vančura

Bude se fotit v oranžových dresech, tak asi si kluci nezapomenou vzít oranžové štulpny!!!

 

U9: Nominace k MU v Řečkovicích

V pátek 19.5.2017 hrajeme další kolo MU v Řečkovicích od 16:00 hod.

SRAZ nominovaných je na hřišti na ul. Novoměstská v 15:30 hod

Nominace: Maliňáková – Nečas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Benčík, Krejčí

Omluveni: Vančura, Vlček, Beránek

Všechny kategorie: Týmové focení

Na příští týden je domluveno týmové focení. Rodiče opět obdrží objednávkový formulář, který potom s penězi předají trenérům dané kategorie.

Účast všech hráčů (včetně aktuálně zraněných, nemocných atp) je více než žádoucí!

Harmonogram:

Středa 17.5.

16:30 U13 – Semrád, Reichman

16:50 U10 – Lampíř, Kozák

17:15 U15 – Pavlík, Hlůšek

17:45 U11 – Krejčí, Kousal

18:05 U12 – Dobeš, Florián

Čttvrtek 18.5.

16:30 U9 – Vančura

16:50 U8 – Pavlíková

17:15 U17 – Utěšený

17:45 U19 – Bílek

18:15 Muži

U9: Nominace na 12. a 13. května

V pátek 12.5.2017 hrajeme páté jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek proti Kohoutovicím doma od 17:00 hod

SRAZ nominovaných je na Pastrnkové v 16:30 hod

Nominace: Maliňáková – Vančura, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Benčík
Omluveni: Nečas, Krejčí, Vlček, Beránek,

———————————————————————————————————————————-

V sobotu 13.5.2017 hrajeme další jarní kolo Krajské soutěže ml. přípravek v RAJHRADU na hřišti RAFK

Program utkání:
9:00 – RAFK : ČAFC
10:00 – ČAFC : Drnovice
11:00 – RAFK: Drnovice

SRAZ nominovaných je v RAJHRADU v 8:30 hod

Nominace: Maliňáková – Vančura, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Benčík, Rosický, Veselý

Náhradníci: Chytil
Omluveni: Nečas, Krejčí, Vlček, Beránek

U9: Nominace na MU a KS přípravek

MU ČAFC U9 – FC Sparta Brno

V pátek 5.8.2017 hrajeme páté jarní kolo MU Brno-město ml. přípravek proti SPARTĚ doma od 16.30 hod ………..  Pastrnkova

SRAZ nominovaných je na Pastrnkové v 16.00 hod

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Jochman, Kjellshög, Walraed, Maňas, Krejčí, Benčík,
Náhradníci:  Tomka, Jurda,

Omluveni: Vlček, Beránek,

———————————————————————————————————————————————————————

KS Přípravek

V pondělí 8.5.2017 hrajeme čtvrté jarní kolo Krajské soutěže ml. přípravek od 10.00 hod ……….. v Žabinách na hřišti SVRATKY –  Fanderlíkova 19

09.00 hod ………. Svratka – Kohoutovice
10.00 hod ………. ČAFC – Kohoutovice
11.00 hod ………. Svratka –  ČAFC

SRAZ nominovaných je na Svratce v 9.30 hod

Nominace: Maliňáková – Vančura, Nečas, Rosický, Veselý, Jochman, Maňas, Krejčí, Walraed,
Náhradníci: Kjellshög, Benčík,Chytil,

Omluveni: Vlček, Beránek,