Archiv rubriky: U 10

Příspěvky týkající se kategorie STARŠÍ PŘÍPRAVKA – ČAFC Židenice 2011 (roč. 2007)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS:

FC Svratka Brno vs ČAFC U10

OP - St. Přípravka (G1C)

U10: Nominace k MU s Bílovicemi

Nominace: Pavlík – Lorber, Mátl, Moravec, Muselík, Prokůpek, Sosík, Sparling, Šarišský, Wisz, Zralý.
Sraz v pátek 26. 5. v 15:45 na Čafce (buďte dochvilní).

 

Brankářské tréninky v týdnu od 22. 5. do 25. 5.

Brankářské tréninky budou tento týden v pondělí, úterý a ve středu podle standardního rozpisu, pro čtvrteční platí dřívější časy:

Pondělí, úterý, středa:

První skupina – 16:00 až 17:00
Druhá skupina – 17:00 až 18:00

Čtvrtek

První skupina – 15:45 až 16:30
Druhá skupina – 16:30 až 17:15

U10: Nominace k MU v Bystrci

Nominace k MU Bystrc – ČAFC U10: Pavlík, Kuba – Lorber, Vodička, Sparling, Mátl, Moravec, Šarišský, Janák, Kozák, Muselík, Ferko

Sraz v úterý 16. 5. v 16:45 na hřišti v Bystrci.

Všechny kategorie: Týmové focení

Na příští týden je domluveno týmové focení. Rodiče opět obdrží objednávkový formulář, který potom s penězi předají trenérům dané kategorie.

Účast všech hráčů (včetně aktuálně zraněných, nemocných atp) je více než žádoucí!

Harmonogram:

Středa 17.5.

16:30 U13 – Semrád, Reichman

16:50 U10 – Lampíř, Kozák

17:15 U15 – Pavlík, Hlůšek

17:45 U11 – Krejčí, Kousal

18:05 U12 – Dobeš, Florián

Čttvrtek 18.5.

16:30 U9 – Vančura

16:50 U8 – Pavlíková

17:15 U17 – Utěšený

17:45 U19 – Bílek

18:15 Muži

U10: Nominace k MU s Bosonohami a Bystrcí

Pátek 12. 5. 2017 – MU s Bosonohami

Nominace: Pavlík – Wisz, Mátl, Vodička, Zralý, Moravec, Frgal, Šarišský, Prokůpek, Sosík, Janák, Kjellshog
Sraz v 15:45 na Pastrnkové

Úterý 16. 5. 2017 – MU s Bystrcí

Nominace: Kuba, Pavlík – Lorber, Vodička, Sparling, Mátl, Moravec, Frgal, Ferko, Šarišský, Prokůpek, ????
Sraz na hřišti v Bystrci v 16:45 hod

 

U10: Nominace na E.ON Junior Cup

NOMINACE: Pavlík, Kuba – Vodička, Wisz, Janák, Moravec, Prokůpek, Zralý, Mátl, Frgal, Kozák, Šarišský
Náhradník: Lorber, Sparling, Ferko

Hraje se 7. května v Humpolci, čas srazu bude ještě upřesněn.

Seznam přihlášených týmů:

A.F.C. Humpolec
FC Spartak Velká Bíteš
FC Velké Meziříčí
FK Znojmo
RAFK Rajhrad
SFK Vrchovina
SK Bystřice nad Pernštejnem
SK Pernštejn Nedvědice
SK Telč
Sokol Dobšice
Sokol Kardašova Řečice
TJ Ježek Rantířov
TJ Jiskra Nová Bystřice
TJ Nová Včelnice
TJ Sokol Bedřichov
TJ Velký Beranov 1975
AC Sparta Praha – dívky
SK Fotbalová škola Třebíč
Lokomotiva Brno Horní Heršpice – dívky
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Bohemia Světlá nad Sázavou
ČAFC Židenice 2011
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910
TJ Sokol Chotoviny

U10: Nominace k MU se Slovanem 3. 5.

NOMINACE: Pavlík, Kuba – Vodička, Wisz, Janák, Moravec, Prokůpek, Zralý, Mátl, Frgal, Lorber, Kozák
Náhradník: Sparling

Hrajeme v 16:30 hod na domácím hřišti, sraz v 16:00 hod na Pastrnkové

ČAFC U10 vs FC Slovan Brno

ČAFC

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
3.5.2017 16:30 OP - St. Přípravka (G1C) 2016/17

U10: Nominace k sobotnímu MU s Líšní

Nominace: PAVLÍK, KUBA – WISZ, ZRALÝ, MÁTL, MUSELÍK, JANÁK, VODIČKA, PROKŮPEK, FRGAL,SOSÍK, MORAVEC
Náhradníci: Lorber, Sparling

Sraz v sobotu 29.4. na hřišti SK Líšeň, TCM v Mariánském Údolí v 8:15 hod.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
29.4.2017 9:00 OP - St. Přípravka (G1C) 2016/17

Prosba o pomoc: Sobotní (29. 4.) brigáda na Pastrnkové

Ahoj všichni

V sobotu 29. dubna bychom potřebovali pomoc rodičů a kluků při dopolední brigádičce na Pastrnkové. Stačí na hodinku, na dvě.

Brigáda bude od 9:00 do 12:00, zváni jsou rodiče a hráči všech věkových kategorií. Nějaké nářadí máme, pokud si přinesete vlastní (především pracovní rukavice) budeme mít dříve hotovo.

Díky všem

U10: Nominace k MU s Kohoutovicemi

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
21.4.2017 16:30 OP - St. Přípravka (G1C) 2016/17
Začátek v 16:30 hod, sraz na domácím hřišti na ul. Pastrnkova v 15:45

NOMINACE: Kuba, Pavlík – Wisz, Vodička, Zralý, Mátl, Moravec, Janák, Muselík, Sosík, Šarišský, Prokůpek
Náhradníci: Sparling, Frgal, Lorber