Archiv rubriky: U 17

Příspěvky týkající se kategorie MLADŠÍ DOROST – ČAFC Židenice 2011 (ROČNÍK 2003)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS:

ČAFC U17 : FC Slovan Rosice

KP - Ml. Dorostu (D1A)

Rozhodnutí Řídicí komise FAČR pro Moravu

Určeno: klubům MSFL, MSD, MSDL, MSDD, MSŽL, MSŽD, SpSM

Na včerejším řádném zasedání ŘK M, v návaznosti na včerejší Shromáždění klubů MSFL, MSD souvisejícím s úterním rozhodnutím Bezpečnostní rady státu, ŘK M rozhodla takto:

  1. soutěže mládeže spadající do působnosti ŘK M až do odvolání odloženy
  2. soutěže mužů MSFL, divize skup.D,E,F odloženy prozatím do 4. 4. 2020

O případných změnách budete včas informováni

Více info v Rozhodnutí ŘKM-11.3.2020.pdf

Aktualizace: Brankářské tréninky v týdnu 25. až 29.3.

Úterní brankářské tréninky jsou tento týden mimořádně přesunuté na středu:

Streda 27.3.
16:00 – 17:00: Pavlík, Kuba, Klabal, Novotný
17:00 – 18:00: Maliňáková, Rosický, Ševčík, Rudolf.

Čtvrtek 28.3.
16:00 – 17:00: Brouček, Macek
17:00 – 18:00: Šmarda, Reichman, Tetřev, Holčák, Hubáček.

Od příštího týdne platí standardní rozpis (úterý + čtvrtek).

Harmonogram brankářských tréninků

Brankářské tréninky startují oficiálně 26.3. úterkem a čtvrtkem.

Úterý 26.3.:
16:00 – 17:00 Pavlík, Kuba, Klabal, Novotný
17:00 – 18:00 Šmarda, Holčák, Reichman, Hubáček

Čtvrtek 28.3.:
15:30 – 16:15 Brouček, Macek
16:15 – 17:00 Maliňáková, Rudolf, Ševčík, Rosický
17:00 – 18:00 Šmarda, Holčák, Reichman, Hubáček.

Nominace výběru JmKFS U16 (roč. 2003)

Nominační trénink – Sportovní hala Valtice

  • Datum a čas srazu: čtvrtek 10.1.2019 15:15 hod
  • Místo srazu: Sportovní hala Valtice
  • Čas tréninku: 16:00 hod
  • Ukončení srazu: 18:00 hod

Nominace hráčů ČAFC Židenice: Dobeš Ondřej, Maléř Jan

Po tréninku bude oznámena nominace na halový turnaj „O Pohár hejtmana Jihomoravského kraje 2019“, který se koná ve dnech 12.1.-13.1.2019 v Brně.

Realizační tým: Vedoucí: Schwarz Stanislav, Manažer: Crhan Pavel, Trenéři: Kříž David, Pecha Jiří, Lékař: Mudr Emil Šulc

Omluvy hráčů telefonicky: David Kříž 775669466, Pecha Jiří 602506760

Sobotní (10. 11.) brigáda na Pastrnkové

V sobotu 10. listopadu bychom potřebovali pomoc rodičů a kluků při dopolední brigádičce na Pastrnkové. Budeme zazimovávat hřiště (úklid sítí, laviček atp.). Stačí na hodinku, na dvě.

Brigáda bude od 10:00 do 13:00 hodin, zváni jsou rodiče a hráči všech věkových kategorií.

Díky za váš čas i ochotu a těšíme se na viděnou.

Tréninky v pondělí 22. 10.

V pondělí 22. 10. bude hlavní hřiště zavřené. Tréninky budou pouze na UMT a zadním travnatém hřišti: 

  • U13: 16:30 – 17:45 zadní tráva
  • U11: 16:30 – 17:15 kondiční Kopřiva – malá umělka, 17:15 – 18:00 velká umělka
  • U15: 17:15 – 18:10 kondiční Kopřiva – malá umělka
  • U17: 18:00 – 19:00 zadní tráva

Objednávky kartiček a fotek

Jak objednat?

  1. na adrese www.objednejkarticky.cz se zaregistrujte
  2. po přihlášení vyplňte fakturační údaje
  3. do kolonky aktivační kód vepište kód příslušného týmu (kód zadávejte ručně ne kopírováním. Může se stát, že zkopírovaný kód systém nepřijme.)
  4. vytvořte objednávku a potvrďte platbu
  5. v závislosti na vybraném způsobu dopravy vyčkejte na doručení

Doprava, s vyzvednutím u trenéra, je zdarma pouze do data uzavření objednávek: 16.10.2018 23:59

Kategorie Aktivační kód
Muži p3yq14
U19 278t6s
U17 vtkncz
U15 r1gyrx
U13A q1rm2b
U13B bc3tv4
U11 zgtwa9
U9A hthmxe
U9B gh1ebb

Týmové focení

V úterý 25.9 a v pondělí 1.10. proběhne společné focení. Účast a dochvilnost všech hráčů je více než žádoucí. Pokud mají hráči u sebe zápasové dresy, nezapomeňte si je vzít sebou.

Harmonogram focení:

  • Úterý 25.9. od 16:30: U15
  • Úterý 25.9. od 16:50: U9A
  • Úterý 25.9. od 17:15: U9B
  • Úterý 25.9. od 17:45: U19
  • Úterý 25.9. od 18:00: MUŽI

  • Pondělí 1.10. od 16:30: U11
  • Pondělí 1.10. od 17:00: U13A
  • Pondělí 1.10. od 17:30: U13B
  • Pondělí 1.10. od 18:00: U17

U17: Info k nedělnímu utkání ve Znojmě

Dnes nás Znojmo poprosilo o přehození zápasu MD a SD. Naše utkání tedy začne v 10:30 ve Znojmě, sraz v 9:30

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
16.9.2018 10:30 KP - Ml. Dorostu (D1A) 2018/19

Nominace: Šmarda – Jiroušek, Holík, Dobeš, Hubáček, Dobrovolný, Zach, Maléř, Melnyk, Kluj, Ryšavý, Pavlík, Cittnar

Auta:

1) Dobeš, Jiroušek

2) Hubáček, Kluj, Melnyk

3) Šmarda, Maléř, Dobrovolný

4) Pavlík, Zach, Holík

5) Ryšavý, Cittnar


Pavlík Marek