Provoz hřiště během rekonstrukce , opravy hřiště.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ahoj všem,

jak jistě všichni dobře víme , loňská havárie zavlažovacího systému, velmi poškodila trávník našeho hřiště.

I přes veškerou snahu nás všech ,udržet hrací plochu v přijatelném stavu tak , abychom na ni mohli trénovat a odehrát mistrovská utkání, vidíme sami že je na hranici a mnohdy bohužel místy za ní použitelnosti.

Oproti běžné každoroční regenerační posezonni úpravě, musíme letošní postup oprav podrobit rozsáhlejším zásahům.

Povrch musíme dokonale připravit ,nezbytným srovnáním všech nerovností povrchu , směsí základového substrátu a písku, dále jeho ozhutněnim. A to vše ručně . 

Následně ve středu 19.6. přijede specializovaná firma která dále provede veškeré další nezbytné kroky.

Vertikulace – prořezání drnů.

Aerifikace – jedná se vytahování půdních zátek (válečů) do hloubky 5-10 cm, průměru 1,5 cm. Vynesená hmota se rozmělňuje zatahovací sítí. Cílem verifikace je snížení stupně zhutnění vegetační vrstvy, hlubší provzdušnění substrátu,zlepšení vsakování.

Dosev- kvalitní travní směsí dle povrchu a příslušné odrůdy. 

Pískování-  pískovánímje možné docílit hlubší zapravení písku do profilu a tím vylehčení vegetační vrstvy, zlepšení prokořenění.

A proto dle stavu a nasledneho rozsahu opravy hřiště, je nezbytně nutné abych opravdu dodrželi nutný klidový stav hlavního hřiště. 

To znamená:

Od provedení specializovaných prací,(od 19.6.2019 nevstupovat na hrací plochu) mimo nutnou běžnou údržbu ( hnojení, sekání,drobné opravy atd)

Hlavní hřiště bude uzavřeno na dobu necelých 6 týdnů.

19.6. – 28.7.2019 !!!!!!!

Doporučeno a  konzultováno s dodavatelem prací, i když by  důvodu zaručení dobrého výsledku doporučovali tak o týden klidu více.

PLATÍ PRO VŠECHNY KATEGORIE  !!!

Veškeré nutné aktivity teamů, kempů apod, je nutné proto přesunovat na zadní tréninkové hřiště a přilehlou umělou plochu i s využitím předního hřiště s umělým povrchem.

Pevně věřím , že tyto nezbytné kroky jsou pochopeny . A budeme se všichni společně těšit že v následně sezóně uvidíme opět kvalitní kopanou na krásné opravené trávě.

Děkuji moc všem za spolupráci a pochopení situace.

PS:jak se budeme k hrací ploše chovat, tak se nám ráda za to odvděčí. :-):-):-) 

Ať zelená je tráva a fotbal to je hra a zábava !!

Jarda Utěšený

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.