U10: Info k nové sezóně

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přátelé a nejlepší kamarádi 🙂
podzimní sezónu startujeme v pondělí 21.8.2017 v 16.30 hod prvním tréninkem. Vše je již zadáno v kalendáři na stránkách ČAFC.

Pozor změna v době konání tréninků!!!!!!!!!!!!!!!

Tréninky budou:
v pondělí od 16.30 hod do 17.45 hod
ve čtvrtek od 16.30 hod do 18.15 s tím, že od 17.30 do 18.15 bude kondiční trénink s Lukášem Kopřivou

Ve stejné dny budou na 99% i zimní tréninky v hale (pondělí v nafukovačce v Juliánově a ve čtvrtek jako vloni v tělocvičně na Kuldové). Nepatrně se mohou lišit časy, ale dny platí, což předpokládám všichni přivítají.

Nyní jsme kategorie U10 ………….. na stránkách již máte i rozpisy zápasů (začínáme již 3.9. v Bystrci a 5.9. doma s Řícmanicemi), tak si to můžete synchronizovat s kalendářem a počítejte s těmi termíny. Letos bude výrazně méně soutěžních zápasů, neboť nemáme Krajskou soutěž. Za celý podzim máme jen 8 soutěžních zápasů ….. proto by bylo dobré, abyste v případě nominací byli připraveni J))) 

UPOZORNĚNÍ K ZÁPASŮM !!!!!
Termíny jednotlivých utkání ještě mohou doznat změn (a jistě i doznají) v závislosti na konkrétních požadavcích jednotlivých klubů. Jak jsem zjistil, dosud nejsou ve FAČR zaevidovány požadované změny hracích dnů od jednotlivých klubů. Proto termíny našich zápasů prozatím berte orientačně.

Aktualizovanou soupisku hráčů pro zápasy již rovněž máte na stránkách v sekci U10. Letos začínáme hrát ve formátu 5+1 na trochu větším hřišti, neboť jsme v kategorii starší přípravky.

Jako každý rok budeme vybírat příspěvky 300Kč á měsíc od září do ledna a dále 300 Kč na kondiční tréninky. Vše prosím v hotovosti nejpozději do 10.9.2017. Kondiční tréninky budeme mívat prozatím jen na trávě na Pastrnkové, neboť přes zimu bychom museli do tělocvičny v Heršpicích a navíc zřejmě v jiných termínech, oproti běžným tréninkům. Takže pro tuto zimu Vám ještě situaci ulehčím J)))) Za rok se uvidí.

Celkem tedy budu vybírat 1.800,- Kč (příspěvky 5×300,- Kč za měsíce září až leden 2018 plus 300 Kč na kondiční tréninky) v termínu nejpozději do 10.9.2017.

Zbyněk Vančura

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *