U13: Info k ZHL Ivančice

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ZHL v Ivančicích

Přihlásili jsme dva týmy do ZHL v Ivančicích, takže budeme hrát pod hlavičkou U13 a U12. Veškeré termíny jsou níže v tomto příspěvku, v našem kalendáři, jakož i v sekci ZHL Ivančice a konec konců i na webu ZHL: https://zhl-ml-zaku-ivancice.estranky.cz

Na prvních 5 kol je tam již také rozlosování, což již také uvidíte i na stránkách ČAFC http://cafczidenice2011.cz/u13-zhl-v-ivancicich-2019-20/ 

V sobotu 16.11.2019 zahajujeme ZHL pikantním derby  týmů ČAFC U13 a U12.
Vše potřebné budete mít vždy na našem webu i WhatsAppu. Veškeré výsledky vždy také dávají pořadatelé i na výše uvedený web ZHL.

Hrací formát je 4+1, takže budeme vždy řešit nominace pro max. 8 hráčů (případně i méně tak, aby nominace byly motivačním prvkem pro zvýšení úsilí hráčů v tréninku i v zápasech) do pole a dva gólmany. Stejně tak již nyní avizujeme, že od jarní části sezóny nebudou nominace k zápasům automatické, jako doposud.

Bohužel se dlouhodobě neosvědčuje náš velmi mírný přístup, kdy dosud byli k zápasům nominováváni prakticky všichni, kdo mohli přijít….. a podle toho mnohdy vypadalo „úsilí“ hráčů, přičemž jsou i tací, kteří po skončení zápasu mají suché dresy ….. Tato praxe však do budoucna není únosná a nominace budou již v zimě dělány se zřetelem nejen na výkonnost, ale i na tréninkovou účast a zejména s ohledem na píli v rámci tréninků a zápasů. Přístup mnoha hráčů k tréninkovým činnostem je více než „vlažný“, což se samozřejmě odráží na jejich fyzické i fotbalové stagnaci. Vše samozřejmě sdělíme i samotným hráčům, nicméně abychom předešli nedorozuměním, sděluji nastávající změny v přístupu nás trenérů již nyní i Vám rodičům, kteří máte možnost působit na děti větší část týdne. Nemyslím si totiž, že jedinou cestou je naordinování tréninků 5x týdně již v tomto věku a je zcela zjevné (dle výkonů na kondičním tréninku), že prakticky nikdo doma na sobě nemaká. Čestným výjimkám se samozřejmě hluboce omlouvám  Zkuste tedy s ratolestmi probrat jejich cíle na sportovním poli a ať se sami zamyslí nad tím, zda by nemohli i mimo tréninky místo počítačů například skákat přes švihadlo, do schodů či běhat za balónem …… Pokud by někdo nerozuměl tomu, co zde obsáhle zdůrazňuji, pak doporučuji nezaujatě a nepozorovaně odsledovat své dítko po dobu celého tréninku.  Zápasy většinou sami vidíte a obrázek si tedy uděláte.

Pokud se u někoho láme chleba při přechodu na polovinu hřiště, tj. z přípravky do žáků, pak vězte, že zrcadlo bude nemilosrdně nastaveno při přechodu na celé hřiště (starší žáci). A zlepšovat se budou jen ti, co budou skutečně CHTÍT.

Pokud Vás nezvyklou obsáhlostí nudím, pak se velice omlouvám, ale zážitky z tréninků v poslední době a konečně i zápasů o posledním víkendu (pověstná poslední kapka ☹) mě donutily ventilovat vše zde uvedené. 

Ať nekončíme pesimisticky, tak Vám slibuji, že  ani přes zimu se nebudou nudit ti, co chodí na tréninky a zápasy pravidelně.

Sportu zdar

Zbyněk

TERMÍNY hracích dnů ZHL

  1. kolo SO 16.11.2019
  2. kolo NE 01.12.2019
  3. kolo NE 08.12.2019
  4. kolo NE 22.12.2019
  5. kolo NE 19.01.2020
  6. kolo NE 16.02.2020
  7. kolo NE 01.03.2020
  8. kolo NE 08.03.2020
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.