ČAFC VÝSLEDKY

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Výsledky

DatumUtkáníVýsledkySoutěžČlánek
SK Fotbalová škola Třebíč : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U17 : SK LíšeňDivize - ml. dorostu (D2D)
FC Kuřim : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U19 : SK LíšeňDivize – st. dorostu (C2D)
FC Kuřim : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Fotbalová škola Třebíč : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
FC Slovan Brno : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
TJ Sokol Bedřichov : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
TJ Sokol Bedřichov : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
SK Jundrov : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A : FK HodonínKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FK HodonínKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK LíšeňMP - Muži (A1A)
TJ Start Brno : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FK Blansko : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U13A : AFK TišnovKP - Mladší žáci (F1A)
FK Blansko : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U15 : AFK TišnovKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK ŘečkoviceMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FK KunštátDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FK KunštátDivize – st. dorostu (C2D)
ČAFC MUŽI : TJ Tatran Starý LískovecMP - Muži (A1A)
TJ Tatran Kohoutovice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Kohoutovice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Tuřany : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U13A : MSK BřeclavKP - Mladší žáci (F1A)
FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U15 : MSK BřeclavKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13A : TJ Sokol NovosedlyKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : TJ Sokol NovosedlyKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 : A.F.C. HumpolecDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : A.F.C. HumpolecDivize – st. dorostu (C2D)
FC Svratka Brno : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Svratka Brno : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Řícmanice : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FKM Vysočina JihlavaDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FKM Vysočina JihlavaDivize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U13A : FK BlanskoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FK BlanskoKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 : FC Slovan Havlíčkův BrodDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FC Slovan Havlíčkův BrodDivize – st. dorostu (C2D)
ČAFC MUŽI : FC MedlánkyMP - Muži (A1A)
FC Veselí n. Moravou : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Veselí n. Moravou : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13A : FC Sparta BrnoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Sparta BrnoKP - Starší žáci (E1A)
FK Hodonín : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
FK Hodonín : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
SK Chrlice : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FK PelhřimovDivize - ml. dorostu (D2D)
FC Slovan Rosice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 : FK PelhřimovDivize – st. dorostu (C2D)
FC Slovan Rosice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : FC SoběšiceMP - Muži (A1A)
Lokomotiva Brno : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Sparta Brno : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U13A : FK Baník RatíškoviceKP - Mladší žáci (F1A)
FC Sparta Brno : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U15 : FK Baník RatíškoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 : FC Svratka BrnoDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FC Svratka BrnoDivize – st. dorostu (C2D)
ČAFC MUŽI : SK ObřanyMP - Muži (A1A)
FC Ivančice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Ivančice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
1. SC Znojmo : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
1. SC Znojmo : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U17 : MSK BřeclavDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : MSK BřeclavDivize – st. dorostu (C2D)
MSK Břeclav : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
MSK Břeclav : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
A.F.C. Humpolec : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
A.F.C. Humpolec : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
FC Havlíčkův Brod : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
FKM Vysočina Jihlava : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
SK Líšeň : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
SK Líšeň : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U13A : FC KuřimKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI : Lokomotiva BrnoMP - Muži (A1A)
ČAFC U15 : FC KuřimKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 : TJ Sokol BedřichovDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : TJ Sokol BedřichovDivize – st. dorostu (C2D)
TJ Sokol Novosedly : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI : FC Slovan BrnoMP - Muži (A1A)
TJ Sokol Novosedly : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Líšeň : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FK BlanskoDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FK BlanskoDivize – st. dorostu (C2D)
AFK Tišnov : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
AFK Tišnov : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK JundrovMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A : TJ Tatran KohoutoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : TJ Tatran KohoutoviceKP - Starší žáci (E1A)
FK Kunštát : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
FK Kunštát : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
FKM Vysočina Jihlava : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC MUŽI : TJ Start BrnoMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FC Žďár n.SázavouDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FC Žďár n.SázavouDivize – st. dorostu (C2D)
MSK Břeclav : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
MSK Břeclav : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
TJ Tatran Starý Lískovec : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A : FC Svratka BrnoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Svratka BrnoKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK TuřanyMP - Muži (A1A)
FK Blansko : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FK Blansko : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Řečkovice : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Slovan Havlíčkův Brod : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U13A : FC Veselí n. MoravouKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Veselí n. MoravouKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK ŘícmaniceMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FK HodonínDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FK HodonínDivize – st. dorostu (C2D)
FC Sparta Brno : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Sparta Brno : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A : FC Slovan RosiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Slovan RosiceKP - Starší žáci (E1A)
FC Medlánky : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FK Pelhřimov : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
FK Pelhřimov : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
FK Hodonín : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FK Hodonín : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Obřany : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC MUŽI : SK ChrliceMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FC Sparta BrnoDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : FC Sparta BrnoDivize – st. dorostu (C2D)
FK Baník Ratíškovice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FK Baník Ratíškovice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13A : FC IvančiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC IvančiceKP - Starší žáci (E1A)
FC Soběšice : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Svratka Brno : ČAFC U17Divize - ml. dorostu (D2D)
FC Svratka Brno : ČAFC U19Divize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U17 : SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČDivize – st. dorostu (C2D)
ČAFC U17 : 1. SC ZnojmoDivize - ml. dorostu (D2D)
ČAFC U19 : 1. SC ZnojmoDivize – st. dorostu (C2D)
SK Slatina : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Slatina : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
SK Řícmanice : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
MSK Břeclav : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
MSK Břeclav : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : FC MedlánkyMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A : FC Veselí n. MoravouKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Veselí n. MoravouKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : SK TuřanyMP - Mladší žáci (F1A)
FC Dosta Bystrc-Kníničky : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Svratka Brno : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Svratka Brno : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Starý Lískovec : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Boskovice : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Boskovice : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI : SK JundrovMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FK KunštátKP - Ml. Dorostu (D1A)
Lokomotiva Brno : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 : FK KunštátKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A : TJ Tatran KohoutoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : TJ Tatran KohoutoviceKP - Starší žáci (E1A)
SK Líšeň : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FK Baník Dubňany : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FK Baník Dubňany : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
AFK Tišnov : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
AFK Tišnov : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : SK LíšeňMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI : SK ŘečkoviceMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FC SoběšiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 : FC SoběšiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A : FK Baník RatíškoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FK Baník RatíškoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : FC Svratka BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Start Brno : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
MFK Vyškov : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
TJ Sokol Novosedly : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
MFK Vyškov : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Sokol Novosedly : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 : FC MedlánkyKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 : FC MedlánkyKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A : FC KuřimKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC KuřimKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : FC Zbrojovka BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Starý Lískovec : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Tatran Starý Lískovec : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
Lokomotiva Brno : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Ivančice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Ivančice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Řečkovice : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A : FC Pálava MikulovKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Pálava MikulovKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK ObřanyMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FC Veselí n. MoravouKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Slovan Rosice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 : FC Veselí n. MoravouKP- St. Dorostu (C1A)
FC Slovan Rosice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : SK SlatinaMP - Mladší žáci (F1A)
FC Sparta Brno : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Sparta Brno : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Slovan Rosice : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FK SK Bosonohy : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Slovan Rosice : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A : FK BlanskoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FK BlanskoKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : FC Slovan BrnoMP - Muži (A1A)
FC Kuřim : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kuřim : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
SK Chrlice : ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 : FC IvančiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 : FC IvančiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI : TJ Tatran Starý LískovecMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 : FC SoběšiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 : FC SoběšiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Ivančice : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Ivančice : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Maloměřice MCVMP - Muži (A1A)
FK Baník Ratíškovice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Zbrojovka Brno : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FK Baník Ratíškovice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : SK ŽebětínMP - Mladší žáci (F1A)
SK Chrlice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A : FC Veselí n. MoravouKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Veselí n. MoravouKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : FC MedlánkyMP - Mladší žáci (F1A)
FC Medlánky : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Medlánky : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs SK LíšeňMP - Muži (A1A)
FC Kyjov 1919 : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Kyjov 1919 : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : TJ Tatran BohuniceMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 : SK Újezd u BrnaKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 : SK Újezd u BrnaKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A : FC KuřimKP - Mladší žáci (F1A)
TJ Start Brno : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC KuřimKP - Starší žáci (E1A)
FC Medlánky vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Pálava Mikulov : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Pálava Mikulov : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U19 : FC Sparta BrnoKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 : FC Sparta BrnoKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A : FC Svratka BrnoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Svratka BrnoKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI : SK JundrovMP - Muži (A1A)
ČAFC U13B : FC Svratka BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Kohoutovice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Kohoutovice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
Lokomotiva Brno : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Rosice : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Slovan Rosice : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs AC LelekoviceMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A : FC Slovan RosiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC Slovan RosiceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U19 : 1. SC ZnojmoKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 : 1. SC ZnojmoKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A : MSK BřeclavKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : MSK BřeclavKP - Starší žáci (E1A)
SK Obřany vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U13B : SK LíšeňMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs Lokomotiva BrnoMP - Muži (A1A)
FC Kuřim : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Ivančice : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Kuřim : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Ivančice : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Dosta Bystrc-Kníničky : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
SK Řícmanice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 : FC Veselí n. MoravouKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 : FC Veselí n. MoravouKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A : TJ Sokol NovosedlyKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : TJ Sokol NovosedlyKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B : SK ŘečkoviceMP - Mladší žáci (F1A)
FK SK Bosonohy : ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U17 : SK SlatinaKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 : SK SlatinaKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs FC Slovan BrnoMP - Muži (A1A)
SK Slatina : ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Slatina : ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 : FC BoskoviceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 : FC BoskoviceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A : FC BoskoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 : FC BoskoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Start BrnoMP - Muži (A1A)
FK Ořechov : ČAFC U13B
FK Ořechov : ČAFC U15
FK Kunštát : ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FK Kunštát : ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs SK ŘečkoviceMP - Muži (A1A)
FC ŽĎAS vs ČAFC U13BŽIDENICE CUP U12
ČAFC U13B vs FC Svratka BrnoŽIDENICE CUP U12
FKM Podluží vs ČAFC U13BŽIDENICE CUP U12
ČAFC U13B vs MFK VyškovŽIDENICE CUP U12
FC Slovan Rosice vs ČAFC U13BŽIDENICE CUP U12
ČAFC U13B vs FC Zbrojovka BrnoŽIDENICE CUP U12
ČAFC MUŽI vs SK ObřanyMP - Muži (A1A)
FC Soběšice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Soběšice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Boskovice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Boskovice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
TJ Tatran Starý Lískovec vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U13B vs FC Zbrojovka BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Maloměřice MCV vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs FC IvančiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC IvančiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Tatran Bohunice vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A vs FK Baník RatíškoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FK Baník RatíškoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs SK ChrliceMP - Muži (A1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs TJ Start BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs FC MedlánkyKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC MedlánkyKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs FC Kyjov 1919KP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Kyjov 1919KP - Starší žáci (E1A)
SK Líšeň vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs FC MedlánkyMP - Muži (A1A)
SK Újezd u Brna vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kuřim vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Újezd u Brna vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Kuřim vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs Lokomotiva BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Sokol Novosedly vs ČAFC U15KP - Starší žáci (pohár)
SK Jundrov vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
SK Líšeň vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Sparta Brno vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Sparta Brno vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
AC Lelekovice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs FC Slovan RosiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC Slovan RosiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs FC Pálava MikulovKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Pálava MikulovKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs FC Dosta Bystrc-KníničkyMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Sokol Novosedly vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Medlánky vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
1. SC Znojmo vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
1. SC Znojmo vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Řečkovice vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
MSK Břeclav vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Brno vs ČAFC MUŽI
MSK Břeclav vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U15 vs SK SlatinaKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13A vs SK SlatinaKP - Mladší žáci (F1A)
Lokomotiva Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs FC KuřimKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC KuřimKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs FC IvančiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC IvančiceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs FK SK BosonohyMP - Mladší žáci (F1A)
SK Slatina vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U15 vs TJ Tatran KohoutoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13A vs TJ Tatran KohoutoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs SK ŘícmaniceMP - Muži (A1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
TJ Sokol Novosedly vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Žebětín vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
SK Řečkovice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Slatina vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Slovan Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
TJ Start Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Boskovice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Boskovice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U19 vs FK KunštátKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FK KunštátKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Tatran Starý LískovecMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs FC IvančiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC IvančiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Ivančice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Ivančice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs TJ Tatran KohoutoviceMP - Mladší žáci (F1A)
Lokomotiva Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FK Blansko vs ČAFC U17KP - Starší žáci (pohár)
ČAFC U19 vs FC BoskoviceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC BoskoviceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs FC BoskoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC BoskoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs FC Svratka BrnoMP - Muži (A1A)
ČAFC U13B vs SK LíšeňMP - Mladší žáci (F1A)
SK Slatina vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
SK Slatina vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Chrlice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
TJ Tatran Bohunice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Bohunice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Pálava Mikulov vs ČAFC U17KP - Starší žáci (pohár)
FK Hodonín vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs SK SlatinaKP - Mladší žáci (F1A)
FK Hodonín vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U15 vs SK SlatinaKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs FC Slovan BrnoMP - Muži (A1A)
FK Hodonín vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs SK ŽebětínMP - Mladší žáci (F1A)
SK Líšeň vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FK SK Bosonohy vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs MSK BřeclavKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs MSK BřeclavKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kuřim vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Kuřim vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs AC LelekoviceMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A vs FC Veselí n. MoravouKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Veselí n. MoravouKP - Starší žáci (E1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U17KP - Starší žáci (pohár)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC MUŽI vs SK ŘečkoviceMP - Muži (A1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs FC MedlánkyMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs FC Sparta BrnoKP- St. Dorostu (C1A)
TJ Start Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U17 vs FC Sparta BrnoKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs FK Baník RatíškoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FK Baník RatíškoviceKP - Starší žáci (E1A)
FK SK Bosonohy vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC MUŽI vs FC MedlánkyMP - Muži (A1A)
TJ Sokol Velké Němčice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Sokol Velké Němčice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Kyjov 1919 vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Kyjov 1919 vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs Lokomotiva BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs TJ Tatran Starý LískovecKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs TJ Tatran Starý LískovecKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs MSK BřeclavKP - Mladší žáci (F1A)
FC Sparta Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs MSK BřeclavKP - Starší žáci (E1A)
TJ Start Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC MUŽI vs SK ObřanyMP - Muži (A1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Újezd u Brna vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Újezd u Brna vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
SK Řícmanice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs FC KuřimKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC KuřimKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Medlánky vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Medlánky vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs FC MedlánkyKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC MedlánkyKP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Tatran Starý Lískovec vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A vs FC IvančiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC IvančiceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs SK ChrliceMP - Muži (A1A)
FC Ivančice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Ivančice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 vs SK SlatinaKP - Starší žáci (pohár)
ČAFC U17 vs SK Slatina
TJ Tatran Kohoutovice vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs FC Slovan RosiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC Slovan RosiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Líšeň vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Boskovice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Brno vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
FC Boskovice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Boskovice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Boskovice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs SK SlatinaKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs SK SlatinaKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs TJ Tatran BohuniceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs TJ Tatran BohuniceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs SK LíšeňMP - Muži (A1A)
ČAFC U13B vs FC Svratka BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs FK HodonínKP- St. Dorostu (C1A)
SK Žebětín vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U17 vs FK HodonínKP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Řečkovice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
SK Slatina vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Slatina vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U19 vs FC Veselí n. MoravouKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A vs FC Svratka BrnoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Svratka BrnoKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC MUŽI vs FK SK BosonohyMP - Muži (A1A)
ČAFC U13A vs FC KuřimKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC KuřimKP - Starší žáci (E1A)
MSK Břeclav vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
MSK Břeclav vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs FK SK BosonohyMP - Mladší žáci (F1A)
FC Medlánky vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U17 vs FC Veselí n. MoravouKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Medlánky vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A vs FC Slovan RosiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Slovan RosiceKP - Starší žáci (E1A)
FC Sparta Brno vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Sparta Brno vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Start BrnoMP - Muži (A1A)
FK Baník Ratíškovice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FK Baník Ratíškovice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs TJ Start BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U19 vs TJ Sokol Velké NěmčiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs TJ Sokol Velké NěmčiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13A vs FC Kyjov 1919KP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Kyjov 1919KP - Starší žáci (E1A)
SK Obřany vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
Lokomotiva Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs Lokomotiva BrnoMP - Muži (A1A)
TJ Tatran Starý Lískovec vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Tatran Starý Lískovec vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs SK ŘícmaniceMP - Muži (A1A)
MSK Břeclav vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
MSK Břeclav vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs FC Sparta BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
AC Lelekovice vs ČAFC MUŽIMP - Muži (A1A)
ČAFC U19 vs SK Újezd u BrnaKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs SK Újezd u BrnaKP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kuřim vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kuřim vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U15 vs 1. SC Znojmo
ČAFC U17 vs 1. SC Znojmo
ČAFC U19 vs TJ Sokol Velké NěmčiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs TJ Sokol Velké NěmčiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC MUŽI vs SK TuřanyMS - Muži (A2A)
SK Vojkovice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
SK Vojkovice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Sokol Bílovice vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Obřany vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U13B vs SK ŽebětínMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A vs FC Kyjov 1919KP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Kyjov 1919KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 vs SK ŘečkoviceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs SK ŘečkoviceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs Lokomotiva BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
SK Jundrov vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
SK Chrlice vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Tatran Starý Lískovec vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Tatran Starý Lískovec vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
AC Lelekovice vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs SK ChrliceMS - Muži (A2A)
SK Moravská Slavia vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Moravská Slavia vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Řečkovice vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U13A vs FC IvančiceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC IvančiceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 vs FC MedlánkyKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs FC MedlánkyKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs SK ObřanyMP - Mladší žáci (F1A)
SK Líšeň vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
SK Slatina vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Slatina vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Sokol BíloviceMS - Muži (A2A)
MSK Břeclav vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
MSK Břeclav vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
Lokomotiva Brno vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U13A vs FC BoskoviceKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC BoskoviceKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U19 vs FC Veselí n. MoravouKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U17 vs FC Veselí n. MoravouKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U13B vs FC Svratka BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
SK Jundrov vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FC Slovan Rosice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
TJ Start Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Start Brno vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
Lokomotiva Brno C vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A vs FC Pálava MikulovKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Pálava MikulovKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 vs FC Kyjov 1919KP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs FC Kyjov 1919KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs FC MedlánkyMP - Mladší žáci (F1A)
SK Moravská Slavia vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Moravská Slavia vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Maloměřice MCVMS - Muži (A2A)
FK Podluží vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
FK Podluží vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FK SK Bosonohy vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Soběšice vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U17 vs FC IvančiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs FC IvančiceKP- St. Dorostu (C1A)
SK Slatina vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
SK Slatina vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Zbrojovka Brno (ženy) vs ČAFC U15
ČAFC MUŽI vs TJ Tatran KohoutoviceMS - Muži (A2A)
ČAFC U13A vs FC KuřimKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC KuřimKP - Starší žáci (E1A)
FC Kuřim vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kuřim vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs Lokomotiva Brno BMP - Mladší žáci (F1A)
FK Podluží vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FK Podluží vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs FC Svratka BrnoMS - Muži (A2A)
SK Líšeň vs ČAFC U15
FC Svratka Brno vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U17 vs FK PodlužíKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs FK PodlužíKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs SK JundrovMS - Muži (A2A)
SK Žebětín vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
TJ Sokol Velké Němčice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kyjov 1919 vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
TJ Sokol Velké Němčice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Kyjov 1919 vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
SK Tuřany vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U13A vs SK Moravská SlaviaKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs SK Moravská SlaviaKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 vs SK VojkoviceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs SK VojkoviceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13B vs TJ Sokol BíloviceMP - Mladší žáci (F1A)
SK Řečkovice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
SK Řečkovice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
Lokomotiva Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Ivančice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs SK ObřanyMS - Muži (A2A)
FC Ivančice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U17 vs TJ Tatran Starý LískovecKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs TJ Tatran Starý LískovecKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A vs MSK BřeclavKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs MSK BřeclavKP - Starší žáci (E1A)
SK Chrlice vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U13B vs AC LelekoviceMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13B vs SK ChrliceMP - Mladší žáci (F1A)
FC Boskovice vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs SK ŘečkoviceMS - Muži (A2A)
FC Boskovice vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
FC Medlánky vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Medlánky vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
TJ Tatran Kohoutovice vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
SK Obřany vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U17 vs SK SlatinaKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs SK SlatinaKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A vs FC Svratka BrnoKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FC Svratka BrnoKP - Starší žáci (E1A)
TJ Sokol Bílovice vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U13B vs SK LíšeňMP - Mladší žáci (F1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Veselí n. Moravou vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Svratka Brno vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
FC Pálava Mikulov vs ČAFC U13AKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC MUŽI vs Lokomotiva BrnoMS - Muži (A2A)
FC Pálava Mikulov vs ČAFC U15KP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs SK JundrovMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U17 vs FC Slovan RosiceKP - Ml. Dorostu (D1A)
ČAFC U19 vs FC Slovan RosiceKP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC U13A vs FK PodlužíKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs FK PodlužíKP - Starší žáci (E1A)
ČAFC U13B vs TJ Start BrnoMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U13A vs SK SlatinaKP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U15 vs SK SlatinaKP - Starší žáci (E1A)
FC Kyjov 1919 vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
FC Kyjov 1919 vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
ČAFC MUŽI vs TJ Start BrnoMS - Muži (A2A)
ČAFC U13B vs Lokomotiva Brno CMP - Mladší žáci (F1A)
FC Ivančice vs ČAFC U19KP- St. Dorostu (C1A)
FC Ivančice vs ČAFC U17KP - Ml. Dorostu (D1A)
Lokomotiva Brno B vs ČAFC U13BMP - Mladší žáci (F1A)
ČAFC U17 vs SK Moravská SlaviaKP - Ml. Dorostu (D1A)
TJ Maloměřice MCV vs ČAFC MUŽIMS - Muži (A2A)
ČAFC U19 vs SK Moravská SlaviaKP- St. Dorostu (C1A)