Poslední kolo krajské soutěže přípravek bylo ve znamení záskoků. „Áčko“ starší přípravky nahradil ve Vyškově tým „céčka“ a rezervní tým vyrazil i v případě mladší přípravky.
Starší přípravka
ČAFC vs. MFK Vyškov
Vyrovnaný zápas s vítězným koncem jsme sehráli s týmem MFK Vyškov. Herně pohledný, týmový výkon nám přinesl cenné vítězství nad kvalitním soupeřem.
Mladší přípravka
ČAFC vs. MFK Vyškov
Rezerva mladší přípravky i přes statečný výkon na svého soupeře nestačila. Hráči si ale odnáší cenné zkušenosti, které se jim budou hodit v budoucnosti.
Starší přípravka
ČAFC vs. FC Moravský Krumlov
V utkání s Moravským Krumlovem jsme se rychle zbavili úvodní nervozity a skóre rychle rostlo. Branku, nebo asistenci si připsali úplně všichni hráči! K vidění byly krásné kombinace a spousta hezkých gólů.
Mladší přípravka
ČAFC vs. FC Moravský Krumlov
Mladší přípravka v utkání s Moravským Krumlovem vsítila tři krásné branky a ve velkém horku všichni podali statečný, fotbalový výkon.
