Miniturnaj starších přípravek na Janouškové

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V sobotu 10. prosince proběhl na Janouškové další z řady halových turnajů, které náš klub pořádá. Tentokrát své fotbalové dovednosti předvedli kluci a holky z kategorie starší přípravky. V hale s umělou trávou naši borci postupně změřili své síly se silnými týmy Zlína, Znojma a Žijeme Hrou. S každým jsme odehráli dvě 18minutová utkání, což vydalo na pořádnou porci fotbalu.

Všechna utkání měla vysokou úroveň a konfrontace s tak kvalitními týmy nám ukázala na čem musíme pracovat – zejména pokud jde o rychlejší práci s míčem, neustálý pohyb a kvalitu v zakončení. Přesně taková utkání s kvalitními soupeři mohou naše hráče posouvat dál.

Poděkování za vzornou reprezentaci klubu patří nejen hráčům, trenérům a rodičům. Náš dík patří i společnosti LS Laserové technologie. Díky sponzorskému daru a podpoře jsme ani v aktuálně ekonomicky velmi složitých časech nemuseli zvyšovat členské příspěvky a můžeme klukům a děvčatům nadále nabízet kvalitní přípravu na vynikajících površích. Další várka turnajů se uskuteční na stejném místě již v lednu a v únoru.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.