U13: Plán tréninků pro kategorii MŽ (roč. 2007+2008)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přátelé, kamarádi,

blíží se nám zahájení podzimní sezóny, proto posílám základní informace pro kategorii MLADŠÍCH ŽÁKŮ v sezóně 2019/2020.

S ohledem na personální situaci v klubu budou ročníky 2007 a 2008 trénovat společně pod trenéry Vančurou a Čoupkem. Přípravu našich 5 brankářů bude mít na starosti trenér brankářů Pepa Muselík.

Vše bude ohledně obou ročníků sjednoceno na webu v kategorii „Ml. žáci“ (U13A + U13B), přičemž budeme hrát dvě soutěže, kdy „A“ bude hrát KP a „B“ MP Brno – město ve skupině A. Domácí zápasy bude hrát áčko v sobotu dopoledne od 10.45 hod a béčko v pátek odpoledne. Venkovní zápasy pochopitelně neovlivníme a termíny budou dány dle požadavků domácích týmů.

V zimním období počítáme se zimní ligou v Ivančicích, která se hraje po ročnících, takže přihlásíme dva týmy do kategorií U12 a U13.

Nemusím jistě zdůrazňovat, že kluky (holky) z ročníku 2008 a ml. čeká velká změna ohledně počtu hráčů na hřišti a zejména ohledně zvětšení plochy hřiště J s tím souvisí také větší nároky na fyzickou kondici a věřím tedy, že zcela jistě každý hráč na sobě o prázdninách maká J (švihadlo, trx, kolo, atd….). O tom se přesvědčíme na prvním prázdninovém tréninku, kdy máme připravený oblíbený J test fyzické připravenosti.

Trénovat na trávě budeme 3× týdně vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16.15 – 17.45 hod. Začínáme v pondělí 5.8.2019 !!!!!!!!!!!!! Po týdnu na Pastrnkové následuje soustředění v Horních Bojanovicích.

Všechny tréninky budou na Pastrnkové, přičemž úterní trénink bude rozdělen na 2× 1h kondičního tréninku (zadní umělka). Hráčů je hodně s různými fyzickými parametry, proto kondiční tréninky rozdělíme kvůli počtu a fyzickým možnostem na dvě skupiny (a také aby nám psychicky nezkolaboval kondiční trenér J))).

Naší ambicí je, abychom i přes zimu trénovali ve stejné dny a cca i časy. Samozřejmě se to ve finále odvíjí od možností pronájmu hal. Od cca poloviny listopadu máme zamluvenou halu v Líšni (viz. loňská zima) na úterní trénink od 15.30 hod do 17.00 hod (tak snad to klapne) a pondělky a čtvrtky bychom chodili na venkovní umělku na Pastrnkové. Je možné, že jeden z těchto dnů bychom chodili na kondiční tréninky někam do haly (nejlépe naproti hřišti na ZŠ Kuldova). Kondičáky na zimu ještě doladíme v průběhu podzimu s trenérem.

Jak budu vědět ceny triček, tak Vám to sdělím na webu i WhatsAppu a během prvního srpnového týdne bychom peníze vybrali v hotovosti.

Prozatím sportu zdar a užívejte prázdnin J

Za všechny trenéry Jürgen J

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.